W dniach 28.11-1.12.2016 r. w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców na rok szkolny 2016/2017. Katolickie Gimnazjum reprezentowało dwa zespoły, które w wyniku losowania trafiły do tej samej grupy eliminacyjnej, z której tylko najlepszy zespół mógł awansować do finału. Zwycięzcą grupy został zespół z naszej szkoły - Maciej Szemraj i Daniel Śmigała. W finale zmierzyły się 4 zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach i tak były to: Katolickie Gimnazjum, PG3/1, PG3/2 i MOS. W finale obowiązywał system gry każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich meczy okazało się, że 3 drużyny mają tyle samo punktów i o miejscu na podium będzie decydował stosunek wygranych setów do przegranych. Po dokładnym przeliczeniu setów przez głównego sędziego zawodów na pierwszym miejscu znaleźli się uczniowie z PG3/1, na drugim z PG3/2, a na trzecim z Katolickiego Gimnazjum. Poza podium uplasował się MOS. Gratulacje dla naszej drużyny i opiekuna mgr Jacka Wziątka.

SDM logo

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.