A A A

          23 uczniów Katolickiego Gimnazjum im. Ks. Marcina Popiela zakończyło w piątek 12 kwietnia testy gimnazjalne. Po części humanistycznej i matematyczno - przyrodniczej przyszedł czas na sprawdzian wiadomości z języka angielskiego. Po ostatnich zmaganiach na części rozszerzonej języka nowożytnego, uśmiech zagościł na twarzach naszych uczniów. Satysfakcja z zakończenia intelektualnych zmagań to dobry prognostyk przed ogłoszeniem czerwcowych wyników. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom pracującym w komisjach egzaminacyjnych z naszej szkoły oraz innych placówek, a także rodzicom za wsparcie kulinarne w czasie przebiegu egzaminów. Przed uczniami gimnazjum i liceum katolickiego rekolekcje szkolne oraz wyjazd do muzeum w Oświęcimiu. Te duchowe przeżycia wpiszą się w początek Wielkiego Tygodnia i wraz z wydarzeniami Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty, poprowadzą nas do Radości Zmartwychwstania. 

 Egzaminy Gimnazjalne Egzaminy Gimnazjalne