A A A

12 grudnia 2019 roku cztery uczennice naszego liceum wzięły udział w IX Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez nauczycieli języków obcych  I LO im. T. Kościuszki w Starachowicach.Naszą szkołę reprezentowała  Wiktoria Sałatowska  z klasy1 A śpiewając dwie piosenki w języku  angielskim „Stay” -Rihanny oraz w języku  francuskim  „Maman” Louane Emera ,  Wiktoria Pikus z klasy 1 A śpiewając w języku  angielskim piosenkę „Toxic” -Melanie Martinez),  Kinga Skrzypczyk  z klasy 1 A śpiewając piosenkę w języku  niemieckim  „Leiser” –Lea oraz Oliwia Koziarz  z klasy 1 B  śpiewając piosenkę  angielską pt. „Stitches” -Shawn Mendes. Po długotrwałych przesłuchaniach  wielu wykonawców  śpiewających w pięciu językach:  angielskim, niemieckim, francuskim oraz rosyjskim jury ogłosiło werdykt przyznając I miejsce naszej uczennicy Wiktorii Sałatowskiej za piosenkę w języku francuskim „Maman”. Pomocy w przygotowaniu repertuaru udzielili uczennicom nauczyciele języków obcych: Alicja Ramska - język niemiecki, Anita Wójcik - język angielski, Karina Kateusz-Dominik - język francuski oraz Grzegorz Kubicki - język angielski. Serdecznie gratulujemy i życzymy  wytrwałości  w rozwijaniu pasji.

Félicitations – Congratulations - Glückwünsche

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Informacja dla kandydatów do szkół katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Regulamin rekrutacyjny na rok szkolny 2021/2022

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Formularz zgłoszenia do klasy I Katolickiego Liceum

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Dzień Otwarty w Szkołach Katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...