A A A

Matura ciągle trwa…👩‍🎓 Od wtorku, 4 maja dziewiętnaścioro Absolwentów naszego Liceum przystępuje do tegorocznego egzaminu dojrzałości. Po części obowiązkowej z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego, rozpoczęły się egzaminy z przedmiotów rozszerzonych. Dzisiaj, swoje wiadomości z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, sprawdzało dziewięcioro naszych dotychczasowych uczniów. Wszystkim naszym Drogim Absolwentom gratulujemy ukończenia Liceum i życzymy jak najlepszych maturalnych wyników, których ogłoszenie nastąpi 5 lipca. Egzamin dojrzałości z przedmiotów rozszerzonych będzie trwał w naszym Liceum do poniedziałku, 17 maja. 🍀

Matura 2021 width= Dzien_Nauczyciela

Informacja dla kandydatów do szkół katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Regulamin rekrutacyjny na rok szkolny 2021/2022

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Formularz zgłoszenia do klasy I Katolickiego Liceum

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Dzień Otwarty w Szkołach Katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...