A A A

W dniach 17 i 20 lutego nasza szkolna drużyna dziewcząt wzięła udział w międzyszkolnych zawodach koszykówki, w których udział brało 9 drużyn. Najpierw dziewczyny zmierzyły się z przeciwniczkami chodzącymi do „Ekonomika” i wygrały 17:11. Na kolejnym meczu naszej drużynie nie poszło niestety najlepiej, gdyż przegrały z „Chreptowiczem”. Mimo to nasze licealistki nie poddały się i wygrały mecz z „Samochodówką” z wynikiem 21:15. Finalnie nasza szkoła uplasowała się na piątym miejscu.

To jednak nie wszystkie rozgrywki sportowe, w których nasza szkoła brała ostatnio udział. W poniedziałek, 24 lutego nasze reprezentantki próbowały swoich sił w tenisie stołowym. Na szesnaście drużyn nasze koleżanki zajęły wysokie miejsca! Serdecznie gratulujemy!

Międzyszkolne zawody koszykówki  Międzyszkolne zawody koszykówki

Międzyszkolne zawody koszykówki  Międzyszkolne zawody koszykówki

Informacja dla kandydatów do szkół katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Regulamin rekrutacyjny na rok szkolny 2021/2022

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Formularz zgłoszenia do klasy I Katolickiego Liceum

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...

Dzień Otwarty w Szkołach Katolickich

Kliknij by uzyskać więcej informacji na ten temat ...